برنامه

برنامه هفتگی تحقیق در عملیات ارشد دکتری صنایع – هفته ۳ تابستان

کنکور صنایع

برنامه ریزی تحقیق در عملیات کنکور ارشد و دکتری صنایع

دوره تحقیق در عملیات ارشد دکتری صنایع در تابستان ۱۴۰۰در موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش برگزار می شود. این دوره جهت آمادگی آزمون کنکور ارشد صنایع و دکتری صنایع توسط مهندس ایمن پور در مدت زمان ۱۲۰ ساعت به همراه حدود ۵۰ ساعت حل تمرین برگزار می شود. در دوره های درس و تست می توانید تحقیق در عملیات ۱و۲ را مفهومی یاد بگیرید. در دوره های نکته و تست می توانید تسلط خود را بالا ببرید. جهت بهبود برنامه ریزی کنکور ارشد صنایع این مطالب منتشر می شود.

شیوه اجرای برنامه ریزی هفتگی تحقیق در عملیات

جهت برنامه ریزی کنکور ارشد صنایع، برنامه هفتگی کلاسهای تحقیق در عملیات کنکور ارشد صنایع و دکتری صنایع توسط مهندس ایمن پور هر هفته در این سایت اعلام خواهد شد.

برنامه اعلامی دارای دوره قسمت است، الف) برنامه حداکثر و ب) برنامه حداقل.

اجرای برنامه حداکثر برای داوطلبانی است که دارای زمان آزاد مناسبی هستند. این داوطلبان امکان تخصیص میزان ساعت لازم مطالعه برای درست تحقیق در عملیات را در طول هفته دارند.

برنامه حداقل به داوطلبان دارای زمان محدود پیشنهاد می شود. داوطلبان شاغل یا دانشجو از جمله این داوطلبان هستند. به طور کلی داوطلبانی که به هر دلیل امکان تخصیص ساعت مطالعاتی کافی در طول هفته را ندارند.

پیشنهاد ما اجرای برنامه حداقل و بخشی از برنامه حداکثر است. به نوعی که نیمی از برنامه حداکثر اجرا شود.

الف) حداکثر برنامه قابل اجرا – ایمن پور

۱- مباحث جدید

فصل دوم: جبر خطی

  • جایگزینی یک بردار پایه با بردار دیگر، ماتریس ها، عملیات مقدماتی سطری، دترمینان یک ماتریس، ماترس معکوس،  رتبه ماتریس و جمع بندی حالات معادل گفته شده
  • معادلات خطی همزمان، شرط وجود جواب، معادلات خطی وابسته، رابطه رتبه ماتریس و تعداد محدودیتها و نتیجه در مورد تعداد زائدها، تعیین تعداد جوابهای دستگاه معادلات خطی همزمان، حالتهای ممکن دستگاه معادلات خطی، بعد فضای حل و توضیح در مورد متغیر وابسته و مستقل
  • روشهای حل دستگاه: ۱) گوس جردن ۲) حذفی گوس و ۳) کرامر، جمع بندی حالتهای مختلف دستگاه معادلات خطی و پاسخ به ۶ سوال مهم،

۲- مرور

مرور جزوه مربوط به جلسات هفته دوم (۲ ساعت)

۳- منابع مطالعاتی مرتبط در این هفته

۴- فیلم جمع بندی از دوره نکته و تست

در این هفته نیز فیلم جمع بندی نداریم.

۵- آزمون سبز

در این هفته نیز آزمون سبز نداریم.

۶- فیلم حل تمرین از دوره درس و تست

تا اینجا باید فیلم سه جلسه اول را کامل دیده باشید، تنها دو تست ۱۳ و ۱۶ فصل ۲ در پایان جلسه سوم حل می شود که هنوز تدریس نشده است.

ب) حداقل برنامه لازم الاجرا – ایمن پور

  1. مطالعه جزوه کلاسی یا کتاب قرمز تحقیق در عملیات ۱
  2. تست از کتاب تست تحقیق در عملیات ۱: (کتاب آبی سری قورت بده) تستهای شماره ۴و۵و۷و۱۰ فصل دوم (حجم کار کمی این هفته دارید، بیشتر عقب افتادگی اگر در تستهای هفته قبل وجود دارد، این هفته پوشش دهید.
  3. فیلم حل تمرین از دوره درس و تست: تا اینجا باید فیلم سه جلسه اول را کامل دیده باشید، تنها دو تست ۱۳ و ۱۶ فصل ۲ در پایان جلسه سوم حل می شود که هنوز تدریس نشده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا